Poselství od duše zemřelého: smrt a přechod na “druhý břeh”

Poselství od duše zemřelého: smrt a přechod na “druhý břeh”

Když jsme se přestěhovali do chaloupky v Srbské Kamenici a čistili jsme náš nový domov od nízkých energií, setkali jsme se tu s duší zemřelého, pravděpodobně vojáka, který zde v minulosti žil.
Byla to velice vyspělá a moudrá duše, která k nám vyzařovala lásku. Už při prvním kontaktu nám řekl, že tu s námi nejspíš moc dlouho nebude, protože po velice dlouhé době dospěl do fáze, kdy je připravený opustit náš svět a posunout se na vyšší úroveň. Sdělil nám, že za svého života nestačil splnit to, co si jeho duše vzala za úkol a že se toho snaží dosáhnout posmrtně. Proto s námi strávil několik úžasných dní, během kterých nám předával různé informace. Jakmile nám je předal, odešel na „druhý břeh“. Věřím, že je teď na novém místě, kde nalezl svůj klid a nový domov.

Jedním z témat, o kterých mluvil, je smrt a proces přechodu duše na “druhý břeh”, o kterém nám předal následující poselství:

“Když odejde tělo, odejde s ním i většina jeho energie, jeho duše. Určitá část tu ale po zemřelém zůstává. Zůstává tady ta část, která není srovnaná s určitou událostí a situací, se zraněním, které si zde potřebuje vyřešit. Tato část má v sobě veškeré aspekty a vlastnosti osobnosti, jaké měla za jejího života, jenom jsou potlačeny a upozaděny.
Prvořadé je intenzivní prožívání dané situace, kterou si má tato část duše zde odžít a zpracovat, aby se mohla osvobodit a pokračovat ve své další cestě.

Část duše, se kterou tu bytost zanechala i své nízké emoce, jako hněv, zlobu a nenávist, skončí pod zemí. Nejde však o peklo v pravém slova smyslu. Jde o peklo, které jsme si vytvořili sami uvnitř sebe.
Tyto emoce se totiž vždy drží při zemi. Svými nízkými vibracemi patří do spodních světů, pod zem. Tam, kde je smrt, bolest, zoufalství.

Duše, která je smířená se svým životem a smrtí odchází a přejde na další úroveň. Odchází na místo, na kterém může dál pokračovat ve své další cestě. Místo, na kterém bude moct sbírat další zkušenosti a prožitky, aby se mohla naučit další věci, které potřebuje prožít, než vystoupá až k nebesům.”

Autor: Helena Vilemína

4.12.2019

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.