Poselství pro rok 2022

Poselství pro rok 2022

Rok 2022 bude velice silným rokem. Čekají nás zásadní okamžiky a situace, které nás donutí zamyslet se nad životy, které vedeme, ještě mnohem více upřímněji a pravdivěji. Už to nebude v jemnosti a lehkosti, jako doposud. Pokud jste si mysleli, že uplynulé roky byly náročné, ten letošní bude ještě intenzivnější a přelomovější. Nastanou velké, a někdy i opakované, zásahy, které už nebudeme moci přehlížet. 

Čeká nás období plné života a smrti. Období, ve kterém dostaneme na výběr, na jakou stranu vykročíme, a pro co se rozhodneme. Společenská zátěž na nás bude dopadat mnohem více, než předchozí roky. Ty pro nás byly jakousi přípravou na nadcházející období. Dostali jsme se totiž do bodu zlomu. Jsme na konci cesty… Některé ta zátěž naprosto pohltí, propadnou se do hlubiny a zemřou (někteří vnitřně, jiní i fyzicky). A proč? Každé větší vnitřní proměně pochopitelně předchází pád a smrt. Z čeho jiného by se pak mělo zrodit to nové? Je to nezbytný a přirozený proces. Jiní zase použijí svá křídla a naučí se létat. I když jsme si svá křídla většinu života nemuseli uvědomovat, všichni je máme. Pouze zakrněla, protože jsme je nepoužívali. Je to samozřejmě myšleno symbolicky, obrazně. 🙂 

Rozdíly mezi lidmi, ve společnosti, v názorech apod. budou mnohem více vyhraněnější. Budou více patrné a pozorovatelné. Propast ve společnosti vznikne ještě větší, než jsme dosud vnímali. Má to ale svůj důvod. Jakmile dojde k eskalaci všeho, co je vyhraněné, radikální a silně jednostranné, začne se to bořit. Teprve pak může nastat jakási obroda a místo hraničních, opozičních postojů se postupně začneme navracet do středu a neutrálnější pozice. Začneme se vracet do rovnováhy, ke spolupráci a spojenectví. 

Bude to ovšem vyžadovat dostatek vnitřní síly a pevnosti. Proto bude nezbytné naučit se zůstat věrný sám sobě a být si jist tím, kdo jsem. Hledání odpovědí typu “kdo jsem”, “jaké je mé poslání”, “jaký je smysl mého života” apod. nás budou tímto rokem doprovázet. Budeme hodně a často zkoušeni, pokoušeni a možná i sváděni. Proto ze své cesty neuhýbejte, ať se děje, co se děje, a jděte dál pevným a odhodlaným krokem. 

Přeji nám všem, abychom se v roce 2022 drželi pevně, a to hlavně sami sebe. 🙂

Toto poselství jsem získala od mých duchovních průvodců ve změněném stavu vědomí při šamanském cestování. Berte ho prosím s nadhledem a řiďte se svým vlastním vědomím a moudrostí.

Autor: Vilemína

19.1.2022

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.