Strach

Strach

Nechala jsem se nakazit… Strachem!

Současná situace je pro mě, pro hypersenzitivní ženu, velice náročná. Od doby, co byl v naší zemi vyhlášen nouzový stav a karanténa, jsem byla pod přílivem tolika vjemů a informací, až mě to přetížilo. První dny mě neustále bolela hlava, cítila jsem velkou únavu, tlak na hrudi, měla jsem rozostřený zrak a mé vnímání reality bylo jakoby zastřené. Někde v pozadí samy sebe jsem cítila neklid a strach. Věděla jsem, že se na naší planetě “něco” děje.

Zpravodajství už záměrně nesleduji dlouhá léta a jsem za to ráda. Nicméně tentokrát mě k tomu současná situace přiměla. V počátku jsem se informacím z médií vyhýbala, ale jakmile se situace u nás začala zhoršovat, rozhodla jsem se, že se podívám na aktuální zpravodajství. Díky tomuto kroku jsem zjistila, jakým způsobem a proč se strach a virus šíří.

Jakmile jsem začala pročítat nejrůznější zprávy, cítila jsem jak se mě pomalu začíná zmocňovat strach. Ten proces byl ale velice pomalý a nenápadný. Teprve po několika dnech jsem si všimla, jak na mě působí a ovlivňuje mě. Uvědomila jsem si, že právě tímto způsobem roste síla viru, který se šíří prostřednictvím strachu. Strach, který se postupně zavrtává do našeho nitra, se umí prostřednictvím médií šířit velice dobře. Proto je potřeba se jejich vlivu a informacím ze sdělovacích prostředků co nejvíce vyhnout. Čím více lidí na naší planetě se viru bojí a dostávají se díky tomu do paniky, tím rychlejší je šíření viru. Je to pro něj živná půda. Strach je totiž velice silná destruktivní energie. Ve skutečnosti virus nemá velkou moc. Sílí naším strachem a pozorností, kterou mu dáváme. Jak se říká “vše, čemu dáváme pozornost, to roste”. Proto roste i náš nepřítel. Nebo snad přítel a učitel? 

Když jsem si tohle vše uvědomila, rozhodla jsem se prozkoumat pozadí celé situace. Uvedla jsem se do transu a vydala se na šamanskou cestu. Od svých duchovních průvodců jsem zjistila následující informace:

  • Nemáme se snažit virus zastavit nebo s ním bojovat. Stejně si najde své způsoby a cestu k tomu, jak dosáhnout svého poslání. To ovšem neznamená, abychom byli lehkovážní, vystavovali se mu a podceňovali rizika. 
  • Je potřeba virus přijmout jako součást svého života a naučit se ho brát jako svého spojence.
  •  Snažte se vnímat a pochopit jakou zprávu a příležitost vám osobně přináší.
  •  Virus nejvíce oslabuje plíce, které rozvádí dech a životní energii po celém organismu. Plíce souvisejí s přijímáním života. Zamyslete se, jestli opravdu naplno žijete. 
  • Virus napadá především lidi, kteří nepřijímají život, nejsou se sebou v rovnováze, nežijí ho podle plánu jejich duše a na energetické úrovni vyzařují smrt.
  • Záměrem viru je likvidovat vše, co je oslabené, aby tím očistil a léčil planetu. 
  • Celosvětová pandemie je pro lidstvo důležitým mezníkem, kterým započala proměna vědomí celé naší společnosti. Jedná se o velice zásadní mezník, který vyvolá další menší dílčí změny. 
  • Je potřeba se vymanit ze současného systému (tzv. “Matrixu”), který brzdí náš posun a manipuluje s námi. 
  • Důležité je využít této příležitosti a učinit ve svých životech jisté změny, které povedou k harmoničtějšímu způsobu života.

Zároveň jsem dostala zprávu, že je potřeba, abychom se ve společnosti spojili a byli jednotní. Prosím podpořme, uklidněme a pozitivně motivujme nejvíce ohrožené skupiny, které si zaslouží naši lásku a péči. 

Také je důležité, abychom pracovali se svými strachy a dokázali je proměnit v lásku. Můžeme tím výrazně ovlivnit druhé, aby se posunuli z úrovně strachu, zlosti, viny a dalších nízkých emocí do vibrací lásky, štěstí a harmonie.

Po tomto zjištění jsem se vydala na další cestu a šla si popovídat do neobvyklé reality se svým strachem, abych ho s láskou přijala a proměnila ve svého spojence. Právě v tomto je šamanská práce výborným prostředkem pro vlastní seberozvoj.  

Autor: Vilemína

24.3.2020

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.