Základy šamanské praxe

                                         Šamanismus je nejstarší duchovní praxe, která člověku umožňuje poznávat tajemství                                              přírody a navazovat kontakt s transcendentním rozměrem světa.

   Během semináře se seznámíte s filosofií přírodních národů, jejich vnímáním světa, včetně role a úlohy člověka ve vztahu k univerzu.       Také si představíme vědecké pojetí a teorie zabývající se podstatou a funkcí šamanismu.

                        Hlavní technikou šamanské praxe je tzv. šamanské cestování, kdy ve změněném stavu vědomí lze vstupovat                            do nevšední reality a vykonávat cesty mimo čas a prostor.

V této nevšední realitě navážeme kontakty s našimi duchovními průvodci, od kterých můžeme získávat rady, spirituální vhledy nebo léčení.

Šamanské cestování přispívá k našemu sebepoznání a osobnímu rozvoji, léčení sebe, druhých i planety, obnovení rovnováhy.

                              Na semináři získáte vlastní zkušenosti se základními šamanskými praktikami a osvojíte si dovednosti,                                které budete moct využívat v rámci svého běžného života.

Maximální počet účastníků: 10

Kdy a kde?

Termín: 17.-19.3.2023 (začátek semináře je v pátek od 18:00, konec v neděli v odpoledních hodinách)

 

Místo: Potkávárna u Havrana, Karlov 360, Josefův Důl

Co s sebou?

                            Vezměte si s sebou zápisník a tužku, dva kameny (menší křišťál + obyčejný kámen o velikosti grepu),                                   pohodlné oblečení, přezůvky a šátek přes oči.

Kdo vás bude seminářem provázet?

Seminářem vás budou provázet Helena Vilemína Zvolská a Mgr. Stanislav Drda.

Kolik to stojí?

Seminář je za cenu 3200 Kč.

       Zároveň je pro vás zajištěno ubytování v penzionu. Na výběr máte ze dvou možností: lůžko v apartmánu za 450 Kč/osoba/noc                      nebo ve společenské místnosti za 250 Kč/osoba. Také jsou pro vás objednané obědy (vegetariánská strava) za 135 Kč/osoba.               Ubytování i strava je placena zvlášť, provozovateli ubytování.

Pokud vás seminář zaujal, napište na e-mail helena@krajinouduse.cz a rezervujte si své místo.