Základy šamanské praxe

                                        Šamanismus je nejstarší duchovní tradice, která člověku umožňuje poznávat                                          tajemství přírodních sil a získávat kontakt s transcendentním rozměrem světa.

   Během semináře se seznámíte s filosofií přírodních národů, jejich vnímáním světa, včetně role a úlohy člověka ve vztahu k univerzu.       Také si představíme vědecké pojetí a teorie zabývající se podstatou a funkcí šamanismu.

                                 Hlavní technikou šamanské praxe je tzv. šamanské cestování, kdy ve změněném stavu vědomí                                   lze vstupovat do nevšední reality a vykonávat cesty mimo čas a prostor.

V této nevšední realitě navážeme kontakty s našimi duchovními průvodci, od kterých můžeme získávat rady, spirituální vhledy nebo léčení.

Šamanská praxe přispívá k našemu sebepoznání a osobnostnímu rozvoji, zkvalitnění našeho života a obnovení rovnováhy.

                              Na semináři získáte vlastní zkušenosti se základními šamanskými praktikami a osvojíte si dovednosti,                                které budete moct využívat ve svém běžném osobním životě.

Maximální počet účastníků: 8

Kdy a kde?

Termín: 15.-17.9.2023 (začátek semináře je v pátek od 18:00, konec v neděli v odpoledních hodinách)

 

Místo: Lesní klub Podhoubí, K Jezeru, Praha-Hostivař

Co s sebou?

                       Vezměte si s sebou zápisník a psací potřeby, dva kameny (menší křišťál + obyčejný kámen o velikosti grepu),                           pohodlné oblečení, šátek přes oči, přezůvky a podložku pro sezení/ležení. 

Kdo vás bude seminářem provázet?

Seminářem vás budou provázet Helena Zvolská a Mgr. Stanislav Drda.

Kolik to stojí?

Seminář je za cenu 2900 Kč (2500 Kč při platbě do 31.8.).

 

Pokud vás seminář zaujal, napište na e-mail helena@krajinouduse.cz a rezervujte si své místo.

                           Nebo jestli s přihlášením ještě váháte, nejprve dorazte na naši večerní akci, během které se seznámíte                                se základní podstatou šamanismu a šamanské praxe. Přihlásit se na ni můžete zde Šamanskou stezkou.