Vykuřování (pro očistu i harmonii)

                                                 Ponořte se s námi do vůní bylin a prožijte rituál starý tisíciletí…                                                                             Během příjemného odpoledne se seznámíme se vším, co potřebujeme, abychom mohli vykuřování                                                    začít prakticky používat. Sami projdeme očistným rituálem a na závěr si každý vytvoříme                                 vlastní vykuřovací směs, aby měla největší očistnou a podpůrnou sílu právě pro nás. 

                       Téměř všechny kultury po celém světě znaly způsoby, jak očistit své jemnohmotné tělo od negativní energie.                                   Ta nám bere naši sílu a nepříznivě nás ovlivňuje. Proto, pokud chceme duchovně růst, je zapotřebí se pravidelně očišťovat.                              V tom nám může pomoci vykuřování, které působí na mnoha úrovních – na fyzické (nemoci, bakterie, viry), duševní                     (při stresu, neklidu, pro rozjasnění nálady, rozvoj intuice či kreativity) a duchovní (energetické otisky po nemoci, konfliktech). 

                      V tomto semináři se seznámíte s vykuřováním a jeho účelem, pomůckami a technikami, které při něm využijete.                                              Představíme si různé druhy vykuřovadel, včetně ukázek jejich vůně, abyste sami zažili, jak na vás působí.                              Povíme si o sběru rostlin a výrobě vykuřovadel z lokálních rostlin a také o tom, které rostliny jsou nejvhodnější pro jaký účel.

 Každý z účastníků projde rituálem vykuřování, při kterém bude očištěn posvátnými rostlinami.   

               Na závěr vás provedeme šamanskou meditací, na základě které si vytvoříte vlastní vykuřovací směs podle svého                nacítění na duchy rostlin, aby výsledná směs měla ty nejlepší očistné i podpůrné účinky právě pro vás.

Na místě bude také možnost koupit si již hotové vykuřovací směsi.

Kdy a kde?

Termín: 25.3.2023 od 14:00 do cca 18:30

 

Místo: Taichi Mantis Centrum, Na Valentince 13, Praha 5

Co s sebou?

Vezměte si s sebou zápisník a psací potřeby, podložku na sezení.

Kolik to stojí?

 Seminář je za 650 Kč při platbě do 28.2. (zaváděcí sleva 100 Kč), 750 Kč při platbě do 17.3., 

900 Kč při pozdější platbě (cena zahrnuje vykuřovací směs v hodnotě cca 150 Kč).

Tento seminář organizuji ve spolupráci s Šamani.cz

                    Pokud vás seminář zaujal, přihlaste se na něj zde Vykuřování (pro očistu i harmonii) a rezervujte si své místo.                     Do poznámky k rezervaci uveďte “Krajinou duše”.