Harmonizační sůl

Harmonizační sůl slouží k očistě jemnohmotného těla. 

Pomáhá uvolnit a absorbovat negativní energii. Ta na nás působí skrze různé vlivy, ovlivňuje naše psychické rozpoložení a přístup k životu.


Proto je vhodné očistné techniky, např. koupele, zařadit do svého běžného života. Přispívají k duchovnímu růstu, čistotě srdce i mysli. 

 

Služba zahrnuje konzultaci, rituální namíchání harmonizační soli na míru, návod k použití.

S čím vám může harmonizační sůl pomoci?

Očistit jemnohmotné tělo od negativní energie.

Přispívá k vyladění psychického stavu, relaxaci a většímu sebeuvědomění.

Pomáhá obnovit svou sílu a regenerovat organismus.

 

 Harmonizační sůl je možné vytvořit pro jakýkoliv záměr.

Jak to bude probíhat?

Při e-mailové konzultaci od vás zjistím veškeré potřebné informace.

Poté vyberu vhodné soli a byliny a během rituálu z nich pro vás vytvořím osobní harmonizační sůl.

Spolu s harmonizační solí vám předám veškeré informace o jejím použití.

Kolik to stojí?

420 Kč (500 g)

Pokud vás nabídka zaujala, napište na e-mail helena@krajinouduse.cz a popište svůj záměr, pro který chcete harmonizační sůl využívat. Nebo mě kontaktujte pomocí kontaktního formuláře zde. Poté se domluvíme na dalších podrobnostech.

Můžu pro vás také vytvořit dárkový poukaz. Po domluvě vám ho zašlu v elektronické verzi.

Co o harmonizačních solích říkají klienti?

"Koupelovou sůl jsem si fakt užila. V koupelně mi plápolalo jen 5 bílých svíček, což byl jediný zdroj světla. K tomu hrála příjemná
meditační hudba. Celou koupel jsem brala "vážně". Hodně jsem při tom pracovala s dechem, uvolnila se, až mi nabíhala husí kůže
a mravenčení po těle. V páře, která se linula všude kolem, jsem zhluboka vydechovala a vypouštěla vše ven.
Bylo to opravdu velmi osvobozující, relaxační a moc příjemné. Takže sůl a celý proces, co k tomu patří, hodnotím jako 10 z 10."
Jana H.
"Harmonizační sůl voní zajímavě, po bylinkách silně. Ke koupeli jsem si pustila meditační hudbu. Zpětně si uvědomuji, že byla úplným dokreslením procesu, kterým jsem procházela. Nejdříve jsem se ve vodě celá namočila a dál jen ležela klidně, snažila se pravidelně dýchat, dívala jsem se přímo před sebe. Pak se mi objevilo něco jako bublina, měnící vzor, a mě prolítlo hlavou, že to je embryo.
Po chvíli pozorování jsem začala zhluboka dýchat a podívala jsem se na sebe. Měla jsem úplně nafouklé břicho a jako by nechtělo splasknout. Začala jsem ho hladit a polévat vodou s myšlenkou, že vypadá stejně, jako když jsem byla se synem těhotná.
Stále jsem pravidelně zhluboka dýchala, dech se mi postupně zrychloval, až jsem se svezla níž ve vaně, s nohama nahoru, se "stahy",
jsem "porodila" a břicho mi zase splasklo. Poté jsem dostala uvolňující záchvat smíchu. Znovu jsem se celá opláchla a namočila v koupeli, cítila se nabitá energií. I meditační hudba v tu chvíli zněla odlehčeně, slavnostně. Při následné sprše jsem se celá otlapkávala, hladila.
Ani si nepamatuji, kdy naposledy jsem se s takovou láskou sama sebe dotýkala."
Barbora V.